Готуємось вигнати окупантів з нашої землі: у громадах Тернопільщини триває рекрутингова кампанія "Гвардія наступу"У громадах Тернопільщини триває рекрутингова кампанія "Гвардія наступу". Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

Нині набір триває до таких бригад:
Перші на кордоні, перші в наступі. "Сталевий кордон" — бригада Державної прикордонної служби України, у лавах якої вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.

Червоне полум’я наступу. Бригада "Червона калина" — до лав бригади також увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині та обороняли Київ.

Перетвори свою лють на зброю. "Лють" — бригада Національної поліції України. Повернемо законні рубежі країни.

Рубаємо ворога на шматки. "Рубіж" — до лав бригади також увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.

Ми є штурм. Об нас ламається ворог. "Спартан" — потужна штурмова бригада, яка обороняла Харків.

Піднімемо прапор над Кримом. "Кара-Даг" — кара за анексований Крим настане. Ця бригада братиме участь у звільненні АРК.

Окупанте, буря насувається. "Буревій" — бригада утилізації російських військових.

Незламні, нескорені, неспинні. "Азов" — легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.

Кожен може обрати одну з бригад на вибір відповідно до своїх поглядів та мотивації. Щоб вступити до бригади, потрібно заповнити заявку на сайті https://storm.mvs.gov.ua/  або прийти до місцевого ЦНАПу.