"Майже літо": на Тернопільщині невдовзі буде +18 рекордних для березня градусів теплаБерезень в Україні порадує мешканців теплом, проте воно буде недовгим. Незабаром країну накриють морози.

Про це йдеться на погодному сайті Ventusky. Зокрема, зазначено, що вже 14 березня в Україні очікується різке та майже літнє потепління. А ось через чотири дні – 18-19 березня знову прийдуть морози, пише Оглядач.

Найтепліше – до +18 градусів буде у Львівській, Тернопільській та Вінницькій областях.

Однак, починаючи з 18-19 березня, у Вінницькій та Київській областях очікується до 1-2 градусів морозу вдень, а вночі – до -9.

У той же час народний синоптик Станіслав Щедрін на своїй сторінці у Facebook прогнозує прихід тепла ще раніше – з 11-12 березня.

"Майже літо їде в Україну. Ось про який хороший сюрприз від погоди я обіцяв розповісти, вже з 11-12 березня майже по всій Україні очікується значне потепління.

В більшості областей, окрім північних та північно-західних, температура повітря становитиме в межах від +13...+15 та до +17...+22, але іноді пройдуть дощі, місцями можливі навіть грози", – зазначив Щедрін.

Також він додав, що до 11 числа по всій країні буде не холодно.