Вступники Житомирщини можуть пройти тренувальний тест з української мовиІз демонстраційним варіантом можна ознайомитися на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням.

Виконати блок із 30 завдань демонстраційного варіанту «Українська мова» вступники можуть впродовж години.

У центрі зазначають, що цьогоріч іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування можна вибирати послідовність виконання завдань, змінювати варіант відповіді тощо.

Перед початком виконання центр просить правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для них статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся: на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати. Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері / планшеті / телефоні

Увага! Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном – завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

Решту тренувальних матеріалів із усіх навчальних предметів обіцяють оприлюднити не пізніше травня.

Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Варто зауважити, що на Житомирщині очікується 7049 одинадцятикласників, які цьогоріч складатимуть НМТ.

Джерело: Житомирська ОВА

Вступники Житомирщини можуть пройти тренувальний тест з української мови, фото-1