У Запоріжжі працюють над розробкою програми поетапного зниження викидів забруднюючих речовинПри виконкомі Запорізької міськради продовжує працювати робоча група над технічним завдання для розробки нової міської програми поетапного зниження викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв у своєму каналі в Telegram, передає 061.

На черговому засіданні екологічної групи вирішили доопрацювати низку пунктів технічного завдання разом з фахівцями наукових інститутів і юристами.

«Особлива увага буде приділена розробці чіткого механізму контролю з боку міської влади за виконанням програми. Неприпустимим є повторення ситуації, коли ми були вимушені в авральному режимі розробляти алгоритм реагування на скарги громадян щодо сморіду у місті», - прокоментував Куртєв.

Екоактивіст Микола Ралик повідомив, що під час засідання була жвава дискусія щодо постів екомоніторингу для ефективного виконання програми.

«Як на мене, пости екомоніторингу мають бути для того, щоб допомогти Держпродспоживслужбі і ЗОЦКПХ провести розслідування у випадку, якщо контрольовані шкідливі речовини виявлені, а вітер дує не з території підприємств, які мають дозволи на їх викиди», - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

Cвої пропозиції надають, як громадськість, науковці, промислові підприємства, а також екологічна інспекція. Наступне засідання групи відбудеться за два тижні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню, аміаку та фенолу в атмосферному повітрі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.