Міноборони має ще один контракт з компанією, пов'язаною з родиною Гринкевичів на постачання харчування ЗСУМіністерство оборони України залишився тільки один контракт з компанією, пов'язаною з родиною Гринкевичів. 

Про це заступник міністра оборони Віталій Половенко написав на Facebook. 

За словами Половенка, згаданий контракт діє з 1 січня до 1 квітня. Це угода на постачання харчування військовим у Миколаївській і Херсонській областях. 

"Це була остання угода, яку уклав департамент ресурсного забезпечення, який зараз розформовують. Угода укладена за результатами тендеру, проведеного на Прозоро – до того, як нам стало відомо про арешти й затримання", – наголосив заступник міністра.

Нагадаємо, львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича наприкінці грудня затримали працівники ДБР за спробу дати хабар в $500 тис. одному з керівників Бюро. Річ у тім, що компанії, зареєстровані на членів сім'ї Гринкевича, підозрюють у махінаціях з закупівлями для Міністерства оборони на 1,5 мільярда гривень. 30 грудня Печерський райсуд Києва обрав Ігорю Гринкевичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.