В Одесі за останній тиждень зафіксували два випадки коруЗа останній тиждень в Одесі підтвердили два випадки кору серед дітей. Вік діток від трьох до восьми років.

Про це те, що в місті зафіксували випадки захворювання на кір повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Зазначають, що станом на зараз діти перебувають у медичних закладах і отримують необхідне лікування.

Представники центру контролю та профілактики хвороб зазначили, що хвилюватись наразі не слід, адже ситуація зі здоров'ям громадськості перебуває під контролем.

Уточнюють, що фахівці вжили всі необхідні заходи для запобігання поширенню захворювання.

Увага. На місцях, де проживають та навчаються інфіковані діти провели профілактичні та протиепідемічні заходи.

Діти не були вакциновані

У центрі контролю та профілактики хвороб повідомили також, що обоє дітей не були вакциновані проти кору. І наголосили, що важливим кроком для запобігання захворювання є саме щеплення, а тому закликали батьків вакцинувати дітей вчасно.

Водночас Одеській області високий рівень вакцинації дітей проти кору, регіон займає друге місце в Україні.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.ua