Важкоатлетки з Луганщини встановили національні рекорди

Спортсменки жіночої збірної з важкої атлетики стали переможцями на чемпіонаті України та встановили три національних рекорди.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі.

За результатами другого дня змагань Тетяна Андріященко у ваговій категорії до 81 кг серед молоді виборола три золоті медалі. Ганна Калашник у ваговій категорії +87 кг серед юніорів також здобула три золоті медалі. Під час змагань Ганна встановила три рекорди України – в ривку (94 кг), в поштовху (120 кг) та в сумі двоборства (214 кг).

«Жіноча збірна Луганської області в загальнокомандному заліку серед молоді до 23 років посіла перше місце, а серед юніорок – друге. Підготували спортсменів тренери Марія Селіванова, Костянтин Селіванов та Валентин Михайлов», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та молоді триває з 2 по 7 жовтня у місті Коломия Івано-Франківської області.