Затори на мосту в Миколаєві: у патрульній поліції пояснили, з чим вони пов'язані, - ФОТО1 червня у Миколаєві, на Варварівському мосту були затори. Виявилось, що на мосту почались роботи з відновлення дорожнього покриття, проте це не узгодили з патрульною поліцією.

Як пише начальник патрульної поліції Віталій Даніла,  роботивзагалі не були заплановані та не погоджені в Управлінні патрульної поліції, організація дорожнього руху практично відсутня, є порушення безпеки дорожнього руху.

Він зазначив, що законодавством визначено, що такі роботи мають заздалегідь погоджуватись в патрульної поліції, щоб патрульні мали змогу спланувати свою роботу та виділити додаткові екіпажі патрульних для регулювання та організації безпеки дорожнього руху.

Наразі ремонтні роботи зупинено. На місці працює декілька екіпажів патрульної поліції, які регулюють рух та вирішують проблему з заторами.

А посадові особи, які цю проблему створили будуть нести відповідальність. Друзі, пояснюю, що погодження подібного роду робіт з патрульною поліцією — це не наша особиста забаганка. Від цього залежить ваша безпека, витрачений час та нерви, - додав Даніла.