"Вони безжально кидають вперед величезний людський ресурс" - офіцер 15-го Слов’янського полку Сірий



У свої 21 рік Сірий став командиром роти стрілецького батальйону.

Він добре показав себе у боях під Кремінною, і за це отримав відзнаку Міністерства оборони України "Знак пошани".

У 15 років Сергій вступає до військового ліцею. На момент повномасштабного вторгнення російської федерації Сергій навчався на четвертому курсі Київського інституту Національної гвардії України. 24 лютого 2022 року був у наряді, змінившись з якого Сергій разом зі своїм курсом був спрямований на оборону Києва. За короткий термін офіцерів розподілили у війська.

"4 березня минулого року, нам вручили погони лейтенантів, видали дипломи та розподілення. Я спочатку потрапив до Одеси, але потім мені друзі запропонували у вересні приєднатися до 15 Слов’янського полку", – згадує офіцер.

Сірий швидко просувався по кар’єрі, виконуючи різноманітні бойові завдання. Починав з посади командира взводу, незабаром стає командиром роти. Сірий та його підрозділ проявляли мужність, відвагу та професіоналізм у найскладніших ситуаціях. Вони вели активну оборону та здійснювали бойові операції у районі

Кремінної, власне за це гвардієць й отримав від Міністерства оборони України - "Знак Пошани". Ось, що він говорить про ситуацію у кремінських лісах, які перетворюються на велетенський цвинтар для російських окупантів.

"Ці ліси – прокляті. Взагалі, наскільки ми вивчили ворога, то вони накривають цілий квадрат, тому що артилерії в них достатньо, а потім заповзає піхота. В районі Кремінної ми неодноразово спостерігали різноманітну російську техніку: танки, навіть "Термінатори", а ще БМП, тягачі. Вони безжально кидають вперед величезний людський ресурс", – розповідає Сірий.

Українці ж протиставляють цьому професіоналізм, високу мотивацію та моральний дух. Цього не досягти, якщо командир матиме лідерських якостей, і не вестиме бійців особистим прикладом.

"Наші хлопці сильно вмотивовані й відданні своїй справі. Вони розуміють, що командир є їхнім однодумцем, який виконує бойові завдання разом з ними. У наших військовослужбовців палають очі від бажання помститися за побратимів та зруйновані міста, ми прагнемо Перемоги!" – говорить Сірий.

Він додає, що важливу мотиваційну роль відіграє увага до потреб особового складу. Після ротації він має пройти повноцінне відновлення: відпочити, пройти декомпресію, реабілітацію. Після цього командир і його підрозділ знов зосереджується на питаннях бойової підготовки.

Гвардійці 15-го Слов’янського полку є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Читайте також: 

  • Батальйону спецпризначення “Донбас” НГУ 15-го Слов’янського полку — 9 років
  • "Треба все раціонально досліджувати, аби якісно нищити ворога", - слов'янський аеророзвідник Діджей
  • Слов’янські гвардійці-аеророзвідники отримали квадроцикли (фото, відео)

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління

Національної гвардії України