«Голос людей»: Чи змінився рівень допомоги ЗСУ цивільними в Чернівцях, Чернігові, Сумах, Одесі



Як українці підтримують ЗСУ – ми спитали людей в Одесі, Чернівцях, Чернігові і Сумах

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, спостерігалося неабияке піднесення національного духу та всеохоплююче єднання довкола головної мети – відстояти незалежність, врятувати державу. І основним щитом у цій боротьбі виступили Збройні сили України. В той час, задля підтримки нашої армії, практично кожен був готовий віддати останнє, що мав.

А як із цим зараз, через понад рік від початку повномасштабного вторгнення ворога? Чи продовжують українці допомагати Збройним силам? Якщо так, то яким чином здійснюють це? Чи роблять донати? Можливо, допомагають в інший спосіб? Якщо мова йде про фінанси, то кому довіряють більше – великим фондам чи приватним особам?

Це проєкт «Голос людей», і саме такі питання ми поставили на вулицях чотирьох українських міст: Чернігів, Суми, Одеса, Чернівці.

Міжрегіональний проект «Голос людей» організований на базі редакцій медіакомпаній з чотирьох українських міст. Співорганізаторами і партнерами проекту виступили: інформаційний сайт «Одеське життя», сумський сайт GOROD.SUMY.ua, сайт Чернівців 0372.ua та чернігівський сайт 0462.ua.

Наше опитування не претендує на стовідсоткову репрезентативність, ми просто поспілкувалися з людьми на вулицях українських міст. Але результати опитування впевнили нас у тому, що підтримка українського війська зі сторони простих людей не слабшає. І це безумовно надихає. Адже ті українці, які прямо зараз боронять нашу Батьківщину на фронті, потребують нашої підтримки щохвилини. І навіть не маючи зайвих фінансових ресурсів, ми можемо допомогти в інший спосіб. Наприклад, робити щось корисне власними руками для воїнів: плести маскувальні сітки, робити окопні свічки, готувати їжу для військових тощо. Та і просто навіть кілька слів вашої підтримки, сказаних по телефону, в листі чи повідомленні, теж вартують багато. Тож, не втомлюємось підтримувати наших захисників!

А що з цього приводу думаєте ви, як підтримуєте? Пишіть в коментарях!


Також дивіться перше відео опитування проєкту «Голос людей» на тему української мови: