У росії остаточно визначилися, що робитимуть з "віджатим" у Ахметова маріупольським заводом "Азовсталь"Те, що залишилося від зруйнованого росіянами металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі окупанти нібито перетворять на технопарк. 

Про це заявив віце-прем'єр росії Марат Хуснуллін.

За його словами, це рішення остаточне. Він зазначив, що зараз відбувається планове розмінування, і до кінця цього процесу мають бути готові плани розвитку «Азовсталі» як технопарку. 

При цьому раніше мер Маріуполя Олег Моргун заявив, що на території заводу «Азовсталь» може бути відкритий цех із виробництва рейок та балок.

Нагадаємо, що по українським законам оба металургійних підприємства Маріуполя входять до Групи "Метінвест", яка здійснює стратегічне управління гірничо-металургійним бізнесом Групи СКМ ("Систем Кепітал Менеджмент").

90% акцій ЗАТ "СКМ" належить її президенту, українському бізнесменові Рінату Ахметову.

У травні 2022 року Рінат Ахметов заявив, що подасть судовий позов до Росії на 17-20 мільярдів доларів через знищення його активів на території України. Бізнесмен має намір вимагати компенсацію від РФ за руйнування заводу "Азовсталь" і пошкодження Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.

Читайте також:

Окупанти заявили, що віджали "Азовсталь" у Ахметова

Технопарк на місці зруйнованої "Азовстали" окупанти планують побудувати за 13 років