У Львові кілька днів не друкуватимуть ЛеоКарт. Мерія пояснила, з якої причиниУ Львові проводитимуть оновлення поточної версії програмного забезпечення е-квитка в хмарному середовищі.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

У зв’язку з цим 22-26 травня у всіх пунктах прийому документів на отримання пільгової ЛеоКарт не друкуватимуть транспортних карток. Також не буде можливості продовжити термін учнівських карток. Однак подати документи для виготовлення ЛеоКарт можна. Про це інформує ЛКП «Львівавтодор».

«Успішно завершили процес випробовування системи з функцією безготівкової оплати та валідації загальних і персоналізованих транспортних карток ЛеоКарт у тестовому середовищі.

Наступний важливий етап – оновлення поточної версії програмного забезпечення е-квитка в хмарному середовищі.У зв’язку з цим – наступного тижня, з 22 до 26 травня, у всіх пунктах прийому документів на отримання пільгової ЛеоКарт не буде проводитися друк транспортних карток, а також продовження терміну учнівських карток», - повідомили в ЛКП «Львівавтодор».

Однак, від мешканців, які мають намір подати документи для виготовлення ЛеоКарт, адміністратори ЛКП «Львівавтодор» здійснюватимуть прийом документів у звичайному режимі. Для запису в електронну чергу слід телефонувати на гарячу лінію за тел. 0 800 303 007.

Читайте також: У Львові повідомили топ-6 локацій, звідки найчастіше забирають авто евакуатори.