Що подивитись в кінотеатрах Кривого Рогу на вихідних, - АФІШАНапередодні вихідних мешканці та гості Кривого Рогу цікавляться, що подивитись в кінотеатрах міста – «Олімпі» та «Мультиплексі». Зараз на великих екранах показують декілька картин як українського, так і світового виробництва.

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на афішу кінотеатрів.

В обох кінотеатрах міста Кривий Ріг продовжується показ мультфільма «Мавка. Лісова пісня». Це український 3D-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. Стародавній чарівний Ліс ніколи не пускав людей у свої таємничі глибини. Люди з сусіднього села і самі трималися подалі від нього — думали, що Ліс небезпечний, тому що в ньому живуть загадкові лісові істоти. І раптом сталося диво. Мавка — одна з тих самих лісових створінь, душа Лісу і його майбутня цариця, — і Лукаш, простий сільський коваль, полюбили один одного більше всього на світі. Але їх світи пішли війною один на одного. А все через появу в селі підступної фабрикантши Килини, яка побудувала поруч з лісом фабрику, задумавши знищити Ліс. Чи зможуть Мавка і Лукаш зупинити війну між людьми і Лісом? Чи завадять вони Килині підкорити природу? Чи врятують власну любов?

В «Мультиплексі» у Victory Plaza буде 3 сеанси з мультфільмом: 10:20. Вартість – від 100 грн.

В «Олімпі» мультфільм показують у Малому залі: 13:50. Вартість – від 100 грн.

На вихідних з дітьми можна також подивитись мультфільм «Брати Супер Маріо». Illumination та Nintendo представляють яскраву анімаційну історію за мотивами культової відеогри! Зустрічайте супербратів Маріо та Луїджі у новій захопливій кінопригоді. Пориньте разом з ними у неймовірний світ лабіринтів і загадок.

В «Олімпі» проходить показ в Малому залі о 12:00. Вартість – від 100 грн.

З підлітками від 12 років можна сходити в кіно на пригодницький екшн «Форсаж Х». Пристебніть паски безпеки та приготуйтеся до нового шаленого заїзду від Домініка Торетто! Всупереч перешкодам, не дивлячись ні на що, Домінік Торетто та його сім’я зуміли перехитрите та обійти кожного супротивника на своєму шлях. Проте тепер їм протистоятиме один з найнебезпечніших ворогів минулого, який прагне знищити усе та всіх, кого любить Дом. «Форсаж Х» — це десятий фільм саги Форсаж, що розпочинає останні глави однієї з найвідоміших та найпопулярніших кінофраншиз, що вражає глядачів усього світу вже понад 20 років…

В «Мультиплексі» у Victory Plaza будуть покази о 10:30, 11:20, 12:20, 13:20, 14:10, 15:10, 16:10, 17:00, 18:00 та 19:00. Вартість – від 100 грн.

В «Олімпі» фільм показують у Великому залі: 10:50, 13:30, 16:15, 19:00. Вартість – від 85 грн.

На вихідних у криворіжців (від 16 років) є змога подивитись українську комедію – «Люксембург, Люксембург». Історія про двох братів Колю і Васю, які вирушають у тривалу подорож до Люксембургу. Там один із них мріє познайомитися з батьком, якого не бачив із п’ятирічного віку, а інший воліє будь-що ухилитися від цієї зустрічі. Втім, неминучого не уникнути, і ця поїздка назавжди змінить життя Колі й Васі.

В «Мультиплексі» у Victory Plaza показ буде: 19:50. Вартість – від 130 грн.

На вихідних у кінотеатрах Кривого Рогу показуюь супергеройський екшн «Вартові Галактики 3». У «Вартових Галактики 3» від Marvel Studios наші улюблені герої-невдахи пристосовуються до буденності на космічній станції Ніденія. Однак незабаром їхні життя перевертаються з ніг на голову через відгомін буремного минулого Ракети. Пітер Квілл, все ще оговтуючись від втрати Гамори, має знову об’єднати команду, щоб захистити всесвіт та одного з них. Якщо ця місія провалиться, це може стати кінцем Вартових, якими ми їх знаємо…

В «Мультиплексі» у Victory Plaza покази пройдуть: 10:00, 12:50, 15:50 та 18:50. Вартість – від 100 грн.

В «Олімпі» еккшн показують у Малому залі: 15:50 та 18:40. Вартість – від 100 грн.

Більше інформації про культурні події в Кривому Розі, дивіться в розділі «Афіша» на нашому сайті.