Відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської областіВідбулося позачергове засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області. Розглянули п’ять питань щодо роботи АРР у 2023 році, зокрема й розроблення нової стратегії, збільшення штату та розширення співпраці зі структурними підрозділами ОВА.

Віктор Микита – голова Закарпатської ОВА зазначив, що попри війну потрібно розвивати економіку краю, транскордонне співробітництво і працювати над залученням міжнародних інвестицій.

«Важливо, що керівництво Агенції розуміє необхідність посилення роботи в цих напрямках і вже має конкретні плани та ідеї. Сподіваюся, амбітні проєкти вдасться втілити в життя, що буде потужним результатом для області», – підкреслив Віктор Микита.

Члени Наглядової ради проголосували за проведення перевірки фінансово-господарської діяльності та затвердження змін до структури і штатного розпису Агенції регіонального розвитку в Закарпатській області у зв’язку з призначенням нової директорки Ганни Цімболинець.

Керівниця АРР розповіла, що до кінця року планують подати понад 20 грантових програм, які дозволять залучити значні позабюджетні кошти для розвитку регіону. Агенція вже має певні напрацювання та конкретні теми проєктів для співробітництва з міжнародними партнерами.

Окремо обговорили зміни у системному плануванні діяльності АРР на поточний рік та проголосували за запуск процесу підготовки стратегії розвитку на 2023-2026 роки.

Для підвищення ефективності спільної роботи Департамент економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА й Агенція регіонального розвитку Закарпатської області підписали Рамкову Угоду взаємодії та співпраці, яка сприятиме посиленню обміну досвідом між фахівцями в розробці майбутніх проєктів.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!