Закарпатська філармонія запрошує на концерт духового оркеструМи українці сильна і хоробра європейська нація, яка доводить сьогодні, що є такою за духом, цінностями, прагненнями і географією. Ми – центр і серце Європи. Сьогодні у цей особливо надважкий час для нашого народу, нам всім важливо триматися разом, демонструючи єдність та любов до своїх традицій.

19 травня 2023 року (п’ятниця) о 18:30 з нагоди святкування Дня ВИШИВАНКИ АКАДЕМІЧНИЙ ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР філармонії порадує слухачів творами української та зарубіжної класики, патріотичними, переможними композиціями, а також естрадною та джазовою музикою, що покликаніпотішитизакарпатців та гостей краю у ці нелегкі дні. Керівник – народний артист України Володимир СПІВАК.

Солюватимуть у музичному вечорі відомі в краї та за його межами артисти –Галина ГАВРИЛКО (сопрано), Мирослава ШВАХ-ПЕКАР (мецо-сопрано) та Ансамбль сучасного танцю «АКЦЕНТ» комунального закладу вищої освіти «Академія культури i мистецтв» Закарпатської обласної ради. Керівник – заслужений працівник культури України Ірина ШЕВЦОВА.

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Тривалість: одна година.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!