В ОП спростували інформацію про відмову Зеленському у промові на "Євробаченні"Сьогодні в мережі поширилася новина про те, що Зеленському відмовили у промові під час фіналу "Євробачення - 2023". В Офісі Президента кажуть, що ця інформація не відповідає дійсності, адже вони не зверталися з такою пропозицією.

Про це повідомив прессекретар Глави держави Сергій Никифоров у Facebook.

За його словами, не було звернень до організаторів Євробачення з пропозицією онлайн-виступу Президента України Володимира Зеленського під час фіналу чи на будь-якому іншому етапі конкурсу.

Джерелом новини була стаття The Times, в якій написали, що Європейська спілка мовників (EBU) боїться виступа в конкурсі, адже, що це може політизувати подію.

У Європейській мовній спілці зауважили, що Україна, її музика, культура та творчість будуть широко представлені в усіх трьох прямих ефірах, зокрема через виступи 11 українських артистів, а також через обкладинку бренду для заходу, супутню музику та "відеолистівки", у яких будуть представлені 37 локацій на території України.

"Ми вважаємо, що це найкращий спосіб відобразити та відсвяткувати перемогу України на пісенному конкурсі Євробачення та показати, що нас об'єднує музика у ці важкі часи", - додали в EBU.