Чому прання при 40 градусах – це не завжди хороша ідеяДуже часто, боячись зіпсувати улюблені речі, ми обираємо для прання низькі температури. Та чи завжди це доцільно і в яких випадках прання при 40 градусах і нижче протипоказане.

Чому експерти не радять обирати 40 градусів для прання

Не поспішайте користуватися режимом з цією температурою для всіх видів білизни. Адже попри свою універсальність, таке прання далеко не завжди ефективне і не всі види тканин може привести до ладу.

Чи можна прати при 40 градусах

Як би дивно не звучало, але і майстри з ремонту пральних машинок, і фахівці, які працюють в хімчистках, впевнені в тому, що прання при 40 градусах не має сенсу. Річ у тім, що для того, щоб привести до ладу слабо забруднені тканини достатньо і 30 градусів. Якщо ж забруднення сильне, то температури в 40 градусів буде недостатньо.

Як щодо часу прання

Якщо говорити про тривалість прання при 40 градусах, то у більшості машинок цей процес триває близько 90 хвилин. У той же час, прання при 50-60 градусах займає буквально на 10 хвилин більше, але при сильному забрудненні результат буде набагато вищий.

Які речі не можна прати при 40 градусах

Завжди уважно вивчайте ярлики на речах перед пранням. Для багатьох тканин граничною є температура в 30 градусів. Вищі температури просто зіпсують тканину.

Які речі не можна прати при 40 градусах

Постільну білизну махрові рушники можна прати тільки при температурі до 30 градусів, щоб вони не втратили свій зовнішній вигляд.

Льон та бавовну вдасться якісно випрати лише при температурі від 60 до 90 градусів. Це ж саме стосується і дитячих речей, які окрім того щоб очиститись, мають пройти і крізь процедуру знезараження. А зробити це без високих температур неможливо.