Роменські поліцейські розшукали безвісти зниклого чоловікаРоменські поліцейські розшукали безвісти зниклого чоловіка, фото-1

Так, 6 травня до працівників Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення від 70-річного жителя одного із сіл району про зникнення його 49-річного сина.

Так, на розшук безвісти зниклого було зорієнтовано весь особовий склад поліції Роменщини. Відповідні орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою жителя району були розіслані до всіх територіальних підрозділів поліції області. Окрім цього, через соціальні мережі в Інтернеті було проінформовано громадськість.

Вчора завдяки небайдужим та уважним громадянам, вдалось встановити місцезнаходження зниклого. Вони побачили як невідомий лежав у яру біля поля та повідомили про це до поліції.

Правоохоронці встановили особу чоловіка, ним виявився безвісти зниклий. На щастя, він був живим та неушкодженим, але дуже виснаженим. Тож, правоохоронці за допомогою покривала донесли чоловіка до автівки, після чого доставили до місцевої лікарні м. Ромни. Як виявилося останній просто заблукав.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua