Миколаївський спортсмен Коновалов виборов дві золоті медалі на Кубку України

Миколаївський спортсмен Данило Коновалов виборов дві золоті медалі на Кубку України зі стрибків у воду.

Як повідомив мер міста Олександр Сєнкевич,  Коновалов став чемпіоном зі стрибків з метрового та триметрового трампліна.

Так, під час стрибків на однометровому трампліні представник Миколаївщини Дмитро Коновалов 16 березня посів перше місце. А вже наступного дня здобув ще одне золото в синхронних стрибках разом Олегом Колодієм. Спортсмени набрали 363.24 бали.

Зазначається, що це й турнір – є першим етапом у відборі спортсменів до команди України на III Європейські ігри, що в червні прийматиме Польща та на цьогорічний Чемпіонат світу з водних видів спорту, який відбудеться в липні у японському місті Фукуока.

Миколаївський спортсмен Коновалов виборов дві золоті медалі на Кубку України, фото-1

Нагадаємо, раніше Миколаївський спортсмен здобув одразу дві медалі на Кубку України.