"Я не падаю духом і тримаюсь": боєць з Тернополя попри втрату ноги демонструє приклад внутрішньої сили та стійкостіБоєць з Тернополя Дмитро Лобач, який підірвався на міні і для порятунку якого тернополяни збирали кошти, таки втратив ногу.

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці. При цьому чоловік не втрачає духу, а залиш коштів обіцяє передати потребуючим.

"Друзі, мабудь як Ви вже зрозуміли по фотографії, 6 операція пройшла і нога таки пішла своїм шляхом. Ну значить буде нова і краща. 

Я не падаю духом і тримаюсь. По переду, ще багато роботи.

7 операція на праву потім загоєння, а тоді стабілізація, реабілітація і протезування. Окрема подяка моїм лікарям і персоналу Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова, це неймовірні люди. Вони роблять все і навіть більше.

Я ще раз хочу усім подякувати за донати і допомогу, на даний момент я закриваю збір, бо вважаю сумма назбиралась достатня. По можливості буду звітувати і звісно, якщо буде нагода, то передам залишок іще комусь на допомогу, або моїм побратимам із 105 ТРО ЗСУ 83го батальйону, які зараз на передовій і тримають оборону.

Обов'язково буду писати ще. Ваш Діма "Міраж".

П.С. Люди Ви меганеймовірнокруті. Дякую всім за все. І бережіть себе!", – написав воїн.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

"Я не падаю духом і тримаюсь": боєць з Тернополя попри втрату ноги демонструє приклад внутрішньої сили та стійкості, фото-1