На Львівщині в приміських і міжміських автобусах розпочали встановлювати валідатори для е-квитківПерші 26 валідаторів встановлюють в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку. 

15 березня голова Львівської ОВА Максим Козицький у телеграм-каналі повідомив, що на Львівщині в приміських і міжміських автобусах розпочали встановлювати валідатори для е-квитків. 

Перші 26 пристроїв для безготівкового розрахунку вже встановлюють в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку. Триватиме це декілька днів. Кожен валідатор матиме прив'язку до маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи на проїзд. 

Коли усі 26 пристроїв встановлять, розпочнеться пілотний етап проєкту. В його межах перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. Несправності та зауваження, які можуть виникнути у тестовий період, оперативно виправлятимуть. 

У приміських і міжміських автобусах на Львівщині почали встановлювати валідатори
Фото: пресслужби Львівської ОВАУ приміських і міжміських автобусах на Львівщині почали встановлювати валідатори
Фото: пресслужби Львівської ОВА

Довідково. Львівщина першою в Україні запроваджує електронний квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області. Безготівковий розрахунок в автобусах має запрацювати цього літа. Інвестор – Smart Ticket Technology.

Читайте також: Яка ситуація з реконструкцією вулиці Шевченка та коли планують відкрили для руху транспорту останню ділянку

Фото на головній: пресслужби Львівської ОВА