Сьогодні відзначають День українського добровольця14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця. Рішення про його відзначення було прийнято 17 січня 2017 року Постановою № 1822 Верховної Ради України "Про встановлення Дня українського добровольця".

Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.

Із вдячністю та привітаннями до добровольців звернувся Президент Володимир Зеленський.

"У минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз – героїчні воїни. І обов’язково настане час – стануть українськими переможцями. Українські добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони та безпеки.

Сьогодні відзначають День українського добровольця, фото-1

Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу. Слава українським добровольцям! Слава Україні!", - написав Президент.

Також до добровольців звернувся Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

"Відданість. Рішучість. І щире прагнення захищати Батьківщину. Щодня. Щосекунди. Українці демонструють всьому світу, що означає — бути добровольцем. Насамперед, у героїчних боях на передовій. У цілодобовій волонтерській праці. Допомогою в тилу. За покликом серця, заради перемоги. Ворог хоче нас зламати, але нація добровольців — непереможна. Сьогодні всі ми, як ніколи, згуртовані і боремося за свою незалежність. З Днем українського добровольця!".

Сьогодні відзначають День українського добровольця, фото-2