Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяцьСайт 048.ua підібрав п’ять квартир, які можна довгостроково орендувати в Одесі.

Ми виділили варіанти, вартість проживання в яких варіюється від 4500 до 7500 гривень на місяць.

Зазначимо, що добірка не є рекламою або топом, а всі квартири були знайдені випадковим чином на сайті з безкоштовними оголошеннями OLX, посилання на який пошуковик Google видає серед перших за запитом "зняти квартиру в Одесі довгостроково".

Квартира на Філатова

Вартість оренди: 4500 гривень на місяць

Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяць, фото-1

Квартира розташована на другому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа дорівнює 48 квадратним метрам. Кухня займає 6 квадратів. Дві кімнати. Санвузол роздільний. Стан квартири житловий, але ремонт доволі старий. Є необхідні меблі та побутова техніка. Опалення централізоване. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

«Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Здається на тривалий термін оплата комунальних послуг за квитанцією та лічильниками», - пише ріелтор.

Квартира на Гагаріна

Вартість оренди: 5000 гривень на місяць

Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяць, фото-2

Квартира розташована на другому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 32 квадратних метри. Площа кухні 6 кв. Є балкон. Санвузол суміжний. Ремонт старий, але стан житловий. Опалення централізоване. Є меблі та деяка побутова техніка. Одна кімната. У районі, де знаходиться житло, чудово розвинена інфраструктура.

Квартира на Говорова

Вартість оренди: 6500 гривень на місяць

Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяць, фото-3

Квартира розташована на восьмому поверсі дванадцятиповерхового будинку. Загальна площа 45 квадратних метрів. Площа кухні 15 кв. Санвузол суміжний. Ремонт у квартирі відносно свіжий. Є необхідна побутова техніка та меблі. Одна кімната. У районі, де знаходиться житло, чудово розвинена інфраструктура.

Квартира на Космонавтів

Вартість оренди: 7000 гривень на місяць

Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяць, фото-4

Квартира розташована на четветому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 45 квадратних метрів. Кухня займає 6 кв. Дві кімнати. Санвузол суміжний. Є балкон. Стан житловий. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі добре розвинена інфраструктура.

Квартира в ЖК «Чудо Город»

Вартість оренди: 7500 гривень на місяць

Оренда квартири в Одесі: п‘ять варіантів від 4,5 тисяч гривень за місяць, фото-5

Квартира розташована на п’ятнвдцятому поверсі 25-поверхового будинку. Загальна площа 50 квадратних метрів. Кухня займає 10 кв. Дві кімнати. Санвузол суміжний. Опалення централізоване. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

Автор оголошення підкреслює, що житло здається в оренду для однієї людини. Також орендувати може сімейна пара.

«Здаю довготривало двокімнатну квартиру в ЖК "Чудо Місто" на вулиці Середньофонтанській. Поблизу центр міста Одеса, а також зовсім недалеко спуск до моря. Є дві окремі кімнати: спальня для батьків та затишна окрема кімната для вашої дитини. Або під використання під кабінет, наприклад. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання.

На території житлового комплексу є різні магазини, супермаркети, аптеки, салони краси, школи іноземних мов, кафе, тренажерний зал.

Поруч із житловим комплексом зупинка транспорту, торговий центр», - пише автор оголошення.