Дев’ятирічна патріотка з Рівненщини продає власні картини, щоб назбирати на дрон для українських військовихУкраїнська школярка Марта Пилипчук з міста Вараш на Рівненщині займається благодійністю, малюючи картини за номерами та продаючи їх, щоб назбирати кошти на дрон для українських військових.

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА.

Спочатку дівчинка хотіла купити байрактар, але її мама пояснила, що захисникам потрібно ще багато різного обладнання. Таким чином, Марта перетворила своє хобі на благодійну діяльність, вирішивши допомогти українським захисникам.

Марта почала малювати картини за номерами патріотичної тематики минулого року. Перші картини придбали сусіди, а далі знайомі та навіть жителі інших країн. Її роботи навіть стали лотами на аукціонах. Загалом дівчинка змогла назбирати більше 70 тисяч гривень і передала їх на потреби Збройних Сил України.

Однак, коли Марта змирилася з тим, що байрактар купити не зможе, почала говорити про дрон, який стане у пригоді українським військовим. Для цього дівчинці потрібно назбирати 110 тисяч гривень. Зараз у неї є майже половина необхідної суми.

Марта сподівається, що продаж картин їй допоможе досягти мети, тим більше, що її нові картини стали ще більш персоналізованими, адже вона стала малювати їх з фотографій.

Ініціатива Марти дуже важлива, оскільки вона не лише допомагає українським захисникам отримувати необхідне обладнання, але й показує, що навіть маленькі українці можуть зробити величезний внесок у нашу перемогу.