Олександр Федько: Фахівці спеціалізованих служб Житомирщини провели навчання на випадок надзвичайних ситуацій воєнного характеруОлександр Федько: Фахівці спеціалізованих служб Житомирщини провели навчання на випадок надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Як зазначив заступник начальника Житомирської ОВА Олександр Федько, впродовж цього тижня фахівці спеціалізованих служб цивільного захисту та евакуаційних органів провели навчання у різних територіальних громадах Житомирщини. Їх метою було відпрацювання завдань на випадок надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

У Малинській міській територіальній громаді участь у навчаннях взяли місцеві мешканці та працівники підрозділів, які відповідають за проведення заходів цивільного захисту.

У Курненській територіальній громаді Житомирського району практичне навчання з евакуації відбулося в закладі дошкільної освіти «Капітошка». Аналогічний тренінг фахівці цивільного захисту організували й у Романівському ліцеї №1, а також провели роз’яснювальну роботу з населенням громади.

У Словечанській та Ємільчинській селищних територіальних громадах провели навчання мешканців громади у разі виникнення НС воєнного характеру.

“Війна триває. Вчора ворог підступним ударом вночі знов нагадав про себе. Тож ми маємо постійно бути напоготові та відпрацьовувати усі можливі сценарії розвитку подій. Особливо коли йдеться про життя та здоров’я громадян”, — зазначив Олександр Федько.

Джерело: Житомирська ОВА