Для чого на жіночій спідній білизні є кишеня: ви б ніколи не вгадалиБільшість жіночих трусиків мають внутрішню кишеньку. Протягом довгого часу, жінки намагаються розгадати її призначення. Але її функція, вельми потрібна і необхідна.

Головні причини присутності кишені на жіночих трусиках

Більшість користувачів мережі думають, що кишенька служить місцем зберігання гігієнічних прокладок. У реальності, її присутність криється в іншому.

Кишенька в жіночих трусиках потрібна для комфорту. Частина жіночої білизни складається з мереживних деталей. Щоб уберегти інтимне місце від різноманітних бактерій, необхідна кишенька.

Кишенька здатна увібрати в себе весь піт, який виділяється протягом дня. Вона не помітна всередині трусиків, і служить більше для краси вашої білизни.

Кишеня чоловічих трусів потрібна тільки в одному випадку

Кишеня чоловічих трусів, на відміну від жіночих, розташована зовні. Її функція проста на відміну від жіночих, вона необхідна чоловікам для справляння своїх потреб.

Це дає змогу чоловікам комфортно справляти свою нужду, не знімаючи трусів.

Найчастіше матеріал виготовлення такої кишені складається з бавовни. Тканина дуже комфортна для інтимних місць, вона гарантує хорошу вентиляцію і сухість інтимних місць. Отже, фахівцями рекомендується вибір нижньої білизни з внутрішньою кишенькою.

Читайте також: Кіт перебіг дорогу: що може віщувати колір шерсті тварини

Неочікуваний симптом коронавірусу: як нові штами можуть впливати на слух людини

Для українських біженців створили новий мобільний додаток: доступний у 19-ти країнах й тільки для українців