В Маріуполі зменшуються запаси питної води, - мерВ Маріуполі складна ситуація з водою. Її резерв зменшується, а та вода, що тече із крана - дуже низької якості.

Про це сьогодні під час брифінгу в Українському медіа-центрі Укрінформ. заявив міський голова Вадим Бойченко.

За його словами, російські окупанти займаються не відновленням критичної інфраструктури, а створенням «гарної картинки». Тоді, як є великі проблеми з водою.   

«Сьогодні воду беруть з резервного Старокримського водосховища. Обсяг цієї води дуже обмежений. Він розрахований на півмільйонне місто на 6 місяців. Сьогодні в місті менше людей живуть, але вони користуються водою вже майже рік, її обсяг зменшується, а якість – жахлива. І це є великою проблемою, бо скоро прийде літо», - сказав Вадим Бойченко.

Мер зазначив, що відсутність води чи її низька якість можуть перерости в чергову кризу для жителів окупованого Маріуполя.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що водна криза на Донеччині поки що немає вирішення. В окупованих Донецьку, Горлівці, Маріуполі та інших містах проблеми з водою лише загострюються. Єдина можливість для цих територій повернутись до систематичного водопостачання - це деокупація територій. Проте росіяне шукають інші шляхи.

Так серед окупантів обговорювалась тема будівництва каналу з Дону - через Новоазовськ та Маріуполь - до Донецька. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTube