"Миколаївські парки" планують придбати чотири самоскиди за 13 мільйонівКомунальне підприємство "Миколаївські парки" планує придбати 4 самоскиди для вивезення сміття, стихійних звалищ та опалого листя.

Згідно даних системи публічних закупівель "ProZorro", 4 самоскиди обійдуться в 13 мільйонів 464 тисячі гривень.

Пропозиції приймаються до 13 березня. 

Так, підприємець, який виграє тендер, повинен буде до 31 грудня 2023 року поставити 4 нові самоскиди із заднім розвантаженням, в стандартному заводському виконанні, випуску не раніше 2023 року.

До того ж, для зменшення витрат пального та зниження забруднення навколишнього середовища, двигун повинен бути дизельним, мати потужність не більше 190 к.с. та відповідати екологічному. А для зменшення експлуатаційний витрат та витрат пального, об’єм двигуна повинен бути не більше 4100 см3. Коробка передач повинна бути механічною, кількість передач не менше 8.

Також гарантійний термін експлуатації обладнання повинен бути не менше 12 місяців, базового шасі – не менше 12 місяців або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Нагадаємо, що у КП "Миколаївські парки" державні аудитори виявили порушень на загальну суму понад 1,9 мільйонів гривень.