Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТОВартість будинків у Харкові на початку весни.

На початку весни у Харкові зріс інтерес до покупки будинку. Придбати велике житло можна у різних районах міста, але його вартість залежатиме від ряду факторів, серед яких стан будинку, його загальна площа, розмір ділянки, облаштування двору і так далі.

Редакція сайту 057 розповідає, скільки коштує будинок у Харкові на початку весни.

На ХТЗ продається трикімнатний будинок у жилому стані. Його загальна площа - 52 квадратних метри, а ділянки - 9 соток. Тут є альтанка, мангал, відеоспостереження, підсобні приміщення, автонавіс, підвал, гараж, теплиця, сад, город і сигналізація. Вартість житла - 55 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-1

Як зв'язатися: 095-607-41-18.

В районі Південного вокзалу можна купити двоповерховий чотирикімнатний будинок з євроремонтом. Його загальна площа - 112 квадратних метрів, а ділянки - 6 соток. Тут є гараж, сад, город, підвал, душова кабіна і автонавіс. Вартість житла - 65 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-2

Як зв'язатися: 095-175-06-69.

На Баварії продається трикімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 68 квадратних метрів, а ділянки - 15 соток. Тут є підсобні приміщення, гараж, сад, город, флігель та сарай. Вартість житла - 45 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-3

Як зв'язатися: 050-325-11-54.

В районі станції метро "Індустріальна" можна купити п'ятикімнатний будинок у жилому стані. Його загальна площа - 88 квадратних метрів, а ділянки - 12 соток. Тут є гараж, альтанка, льох сад і город. Вартість житла - 48 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-4

Як зв'язатися: 063-720-38-33.

На Салтівці продається двоповерховий восьмикімнатний будинок у жилому стані. Його загальна площа - 240 квадратних метрів, а ділянки - 6 соток. Тут є альтанка, мангал, автоматичні ворота, балкон, підвал, сад, город, сигналізація, сонячні електропанелі і свердловина. Вартість житла - 150 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-5

Як зв'язатися: 099-680-12-69.

На Льва Ландау можна купити чотирикімнатний будинок у жилому стані. Його загальна площа - 120 квадратних метрів, а ділянки - 6 соток. Тут є гараж, сад, город і свердловина. Вартість житла - 60 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-6

Як зв'язатися: 098-815-11-83.

На Шишківці продається шестикімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 80 квадратних метрів, а ділянки - 7 соток. Тут є підсобні приміщення, сад і город. Вартість житла - 40 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-7

Як зв'язатися: 067-577-16-52.

В Основ'янському районі можна купити шестикімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 75 квадратних метрів, а ділянки - 6 соток. Тут є альтанка, мангал, підсобні приміщення, підвал, два гаражі, колодязь, літня кухня, льох, сад, город, споруди для утримання курей та качок. Вартість житла - 25 тисяч доларів.

Купити будинок у Харкові. Скільки коштує велике житло на початку весни, - ФОТО, фото-8

Як зв'язатися: 066-844-43-35.