Олена Зеленська зустрілася з волонтерами на львівському залізничному вокзалі, - ФОТОЛьвівщина - єдина область, яка щодня приймає евакуаційні потяги.

​​Перша леді України Олена Зеленська познайомилася з волонтерами Медико-психологічної допомоги, які на Головному залізничному вокзалі Львова зустрічають людей з евакуаційних потягів.

Про це повідомила у своїх соціальних мережах Олена Зеленська. 

Нагадаємо, що Медико-психологічна допомога працює на Головному залізничному вокзалі Львова з перших днів повномасштабної війни. Волонтери надають прибулим першу медичну, психологічну, інформаційну підтримку. Підказують, де можна знайти житло, отримати їжу та одяг, консультують тих, хто хоче виїхати за кордон.

"Дякую волонтерам на чолі з Галиною Бордун за важку щоденну працю, яка дає великий результат. За цей рік ви перетворили вокзал на острівець надії для тисяч і тисяч українців. Дехто з вчорашніх евакуйованих сьогодні уже стоїть у ваших рядах та допомагає іншим. Це дуже промовисто свідчить про атмосферу у вашому колективі і про його місію", - наголосив очільник Львівщини Максим Козицький. 

Читайте також: Британські благодійники передали військовим з Львівщини 20 авто на передову, - ФОТО