У Києві деякі автобуси та тролейбуси змінять маршрутиУ суботу, 4 березня, буде змінено маршрути автобусів №№ 2, 33, 63, 81, 101 і тролейбусів № 34.

Як повідомляє «Київпастранс», це пов’язано із запланованими продовольчими ярмарками на вулицях Миколи Закревського, Кубанської України, Йорданській та Героїв Севастополя.

Із початку руху до закінчення ярмарків (орієнтовно до 18:00), рух маршрутів буде організовано:

  • автобус № 2 – від вул. Булгакова до просп. Відрадного за власним маршрутом, далі – б-р Вацлава Гавела (без заїзду на просп. Відрадний, вул. Героїв Севастополя та вул. Академіка Стражеска) – вул. Віталія Скакуна, далі за власним маршрутом;
  • автобус № 33 – вул. Кіото – вул. Кубанської України – просп. Лісовий – вул. Космонавта Волкова до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Волкова – просп. Лісовий – вул. Мілютенка – вул. Кіото; автобус № 63 – від станції метро «Червоний Хутір» до вул. Кубанської України;
  • автобус № 81 – вул. Кіото – вул. Мілютенка – просп. Лісовий – вул. Космонавта Волкова до вул. Кубанської України – вул. Космонавта Волкова – просп. Лісовий – вул. Кубанської України – вул. Кіото;
  • автобус № 101 – від станції метро «Почайна» до просп. Червоної Калини за власним маршрутом, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за власним маршрутом; тролейбус № 34 – вул. Північна – просп. Володимира Івасюка – вул. Левка Лук’яненка – просп. Володимира Івасюка – просп. Степана Бандери.

Також, 4 та 5 березня тимчасово закриють рух трамваїв на виїзді з розворотної петлі на вул. Сулеймана Стальського, повідомляють в КМДА.

Під час ремонтних робіт трамваї маршруту № 22-А рухатимуться трасою трамвайного маршруту № 35 (від ст. м. «Лісова» до вул. Сержа Лифаря).

Зазначається, що це необхідно у зв’язку зі значним обсягом і складністю робіт із заміни стрілочного переводу та прилеглих до нього відрізків колій на виїзді з розворотної петлі. Після закінчення робіт рух трамваїв маршруту № 22-А буде відновлено у звичайному режимі.

Раніше ми розповідали, що у київських маршрутках змінять систему оплати проїзду

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час