На Миколаївщині до кінця посівної мають встигнути розмінувати до 30% полівУ Миколаївській та Херсонській областях до кінця посівної мають встигнути розмінувати до 30% полів. 

Як повідомив заступник голови Всеукраїнської агарної ради Денис Марчук в ефірі телемарафону, роботи на полях області вже розпочалися і найближчою перспективою є розмінування, яке є проблемою усієї держави.  Адже гинуть люди, які працюють в полях та які розміновують. 

- Найближча перспектива, сподіваємось, що за місяць-два вдасться до посівної компанії пізніх ярих культур і розчистити хоча б до 30% в Миколаївській і Херсонській областях,- розповів Марчук.

За словами Дениса Марчука, Україна наразі працює з міжнародними фондами, які надають кошти для закупівлі обладнання або безпосередньо постачають на територію України обладнання, що допомагатиме працівникам ДСНС розміновувати. Також чекають на міжнародні експертні групи, які мають досвід роботи з розмінування в різних частинах світу, щоб пришвидшити процес розчищення аграрної землі. 

Нагадаємо, що в Миколаївській області потрібно розмінувати близько 270 тисяч гектарів територій.